Jak poznać że podobam się chłopakowi

0
2672

Wpisując treść w wyszukiwarce internetowej: jak poznać że podobam się chłopakowi wyskoczy nam wiele stron, których autorzy odpowiadają na te pytanie jednak nie każda z podanych tam treści zawiera prawdziwe informacje.
Jednoznaczne jest to, że najlepszym sposobem jest bezpośrednia rozmowa z osobą, która jest w centrum naszego zainteresowania, najczęściej jednak nastolatkowie wstydzą się takich tematów co jest całkiem naturalne.

Nie pozwala im na to nieśmiałość czy strach przed upokorzeniem. Dlatego spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie opisując najprostsze czynniki zachowania obecnych nastolatków.
Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, w jaki sposób traktuje nas osoba płci przeciwnej. W wieku nastoletnim trudniej można zaobserwować prawdziwe odczucia chłopaka, ponieważ w zależności od jego charakteru może być z tym różnie. Chłopcy bardziej odważni sami szukają kontaktu z dziewczyną, która im się podoba. Natomiast ci wstydliwi mogą trzymać dystans lub po prostu żartować i dogryzać dziewczynie.

W środowisku internetowym, którym żyje obecna młodzież co ułatwia im nawiązywanie kontaktów, możesz zaobserwować jego reakcję po tym gdy, np. dodasz nowe zdjęcie. Komentarz z komplementami czy najprostsza reakcja może zwiastować to, że jesteś w punkcie jego zainteresowania. Szukanie kontaktów, czy to w szkole czy telefonicznie, a nawet przez media społecznościowe może mieć duże znaczenie, że mu się podobasz.

Niewinne uśmiechy czy nawet żarty podczas rozmowy też są kluczowe.

Nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi na te pytanie, najlepiej obserwować osobę, którą jesteśmy zainteresowani w różnych sytuacjach, gdy jesteście sami i w towarzystwie. Jeśli chłopak sam wychodzi z inicjatywą spotkania, rozmawia z Tobą wśród znajomych i widocznie zaczyna się denerwować gdy mówisz o jakimś innym chłopaku lub spędzasz z kimś innym czas możesz mieć coraz większą pewność, że go interesujesz. Nie warto jest jednak naciskać na chłopaka i wymuszać jakiś zachowań, odsuwanie się od niego by o Ciebie walczył co można znaleźć w wielu poradnikach też nie zawsze jest skuteczne, gdyż może on pomyśleć, że Ty nie jesteś nim zainteresowana i się zniechęcić.

Najlepszym i sprawdzonym sposobem jest pozwolenie mu na naturalne zachowanie i tak samo zachowuj się Ty. Nie udawaj nic i nie próbuj mu zaimponować. Po prostu spędzajcie wspólnie czas i obserwuj jakie sygnały daje Ci jego sposób zachowania. Może po spędzonym wspólnie czasie Ty lub on odważycie się na szczerą rozmowę i wtedy odpowiedź sama przyjdzie. Najważniejsze jest by nie naciskać i cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

[Głosów:4    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here