Kolacja przy świecach

0
2513

Już niebawem Walentynki. Chyba każda kobieta czeka na ten dzień. To okazja, by dostać od swojego partnera jakiś miły podarunek. Panowie najczęściej obdarowują swoje partnerki wielkim bukietem czerwonych róż. Coraz bardziej popularne stają się też kwiaty w koszu lub w eleganckim pudełku. Do bukietu warto dołączyć jakiś miły podarunek. Na dzień zakochanych dobra będzie biżuteria, mogą to być kolczyki lub bransoletka.

Mogą też być ulubione perfumy czy komplet czerwonej bielizny. Bo Walentynki to kolor soczystej czerwieni, kolor miłości. W ten dzień obowiązkowo musi się odbyć kolacja przy świecach. Każda Pani chce spędzić miłe chwile ze swoim partnerem. Wspólny posiłek może się odbyć w zaciszu domowym lub eleganckiej restauracji. Nieważne gdzie, ważne, aby dzień ten był spędzony we dwoje. Dobrze jest się przygotować na ten dzień.

Znaleźć wolny wieczór.

Zostawić na boku pracę i inne zobowiązania. Wyłączyć telefon. Po prostu odciąć się od świata. W ten wieczór bądźcie tylko wy dwoje. Zróbcie sobie coś wyjątkowego do jedzenia. Coś, czego nie spożywacie na co dzień. Może być to potrawa, która będzie afrodyzjakiem. Na przykład owoce morza, małże, ostrygi. Do tego lampka czerwonego wina. I coś lekkiego na deser. Oczywiście trzeba jeszcze pomyśleć o całej aranżacji na wieczór. Romantyczna muzyka lecąca w tle umili każdą kolację przy świecach. Do tego odpowiedni wystrój stołu i całego mieszkania.

Niech panuje romantyczny i tajemniczy nastrój wszędzie. Podstawą są oczywiście świece przy stole. Ale można zadbać również o dodatkowe oświetlenie. Na przykład światło emitowane przez delikatne lampki LED`owe. Albo pozostawiać świece w każdym pomieszczeniu. Tylko trzeba uważać, żeby nie wywołać pożaru, bo cały czar wieczoru pryśnie, będzie gorąco i to nie od waszych emocji. Dobrym pomysłem jest też wspólna kąpiel przy świecach.

Pachnąca piana i bliskość waszych ciał. Czego chcieć więcej? A można jeszcze więcej. Na przykład rozsypać płatki czerwonych róż w sypialni na łóżku i na podłodze. Jeśli po kąpieli przeniesiecie się od razu do sypialni, to wieczór na pewno będzie zaliczony do udanych. Kolacja przy świecach, wspólna kąpiel i miłosne uściski. To wymarzony wieczór walentynkowy. W wystroju zadbajcie jeszcze o obrus — może być biały lub czerwony. Mogą się jeszcze znaleźć figurki w kształcie amorków czy serca. Tak samo można jeszcze zrobić jakiś walentynkowy podarunek. Właśnie podarować amorka, parę aniołków albo coś w kształcie serca, na przykład świeczkę, mydło czy kule do kąpieli.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here