Co najbardziej podnieca kobietę?

0
2612

Kobiety są bardzo różne, dlatego zanim nasze życie seksualne będzie udane to trzeba będzie trochę nad tym popracować. Wiele kobiety wstydzi się swoich potrzeb, dlatego z nimi współpraca jest utrudniona. Problem polega na tym, że jeśli kobietę coś podnieca, ale nie dostaje tego od tego partnera to będzie tego szukała u kogoś innego.

Seks ma przecież bardzo duże znaczenie, dlatego trzeba nieco więcej informacji na ten temat zdobyć. Jeśli chodzi i podniecanie się kobiet to może być tak, że jedna woli mężczyznę, który ma brzuszek, a inna chce tylko wysportowanego. Jedna woli małe przyrodzenie, a inna powie, że duże to jest właśnie to, czego potrzebuje. Lista jest dość długa, a to, co podnieca kobiety zmienia się z wiekiem. Im kobieta jest starsza tym lepiej wie, czego jej trzeba. Młoda wszystko poznaje, dlatego jej doświadczenie na tym polu jest bardzo małe, co nie oznacza, że się nie nauczy. Trzeba tylko na ten czas poczekać. Nie będzie tajemnicą, że afrodyzjakiem dla kobiet jest przystojny i bogaty mężczyzna. Na szczęście nie wszystkie w ten sposób do tego podchodzą, ale takie kobiety się zdarzają.

Co jeszcze podnieca kobiety?

Na pewno dotyk, rozmowa, pieszczoty. To wszystko jest potrzebne i to każdej kobiecie. Mężczyźni mają z tym zawsze problem, bo wydaje im się, że ich partnerki mają być na seks gotowe cały czas. Tak dobrze to nie ma i nad niektórymi kobietami trzeba będzie popracować nieco dłużej. Mężczyzna, który chce zadowolić i podnieć kobietę musi być dobrym obserwatorem.

Na pewno nie może myśleć jedynie o sobie, bo to źle się dla ich związku skończy. Słuchamy, patrzymy i oceniamy, dlatego jedni są w tym bardzo dobrzy, a inni narzekają, że nie wiedzą, o co w ogóle kobietom chodzi. Łatwo nie jest, ale jeśli się postaramy to nie ma czegoś, czego nie da się zrobić. W Internecie można znaleźć wiele porad odnośnie tego jak podniecać kobiety. Wiele z nich jest pisanych przez osoby, które nie mają żadnego doświadczenia.

Takie porady lepiej od razu wyrzucić do kosza, bo można sobie tylko zaszkodzić, a nie o to nam chodzi. Musimy wybierać najlepsze rozwiązania dopasowane do naszej żony, dziewczyny czy kochanki. Chcemy przecież żeby przyjemność z seksu miały obie strony, a nie tylko my. Zastanówmy się jak to wszystko zrobić żeby każdy był zadowolony. Nad jedną kobietą można pracować kilka minut, a nad inną kilka miesięcy. Nie każdy ma tyle czasu, ale jak trzeba to innego wyjścia nie mamy. Musimy się nieco bardziej starać, a będzie dobrze i to jest dla nas najważniejsze.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here