O czym gadać z dziewczyną?

0
1703

Najgorzej jest się przemóc i w ogóle podejść do takiej dziewczyny. Jeśli to dziewczyna, która nam się podoba to tym bardziej będzie z tym problem. Nie chcemy zrobić czegoś głupiego i wtedy nic nie robimy, a to przecież nie jest najlepsze rozwiązanie. Skoro nam się jakaś dziewczyna podoba to trzeba będzie znaleźć sposób na to żeby do niej dotrzeć.

Może nie musi to być bezpośrednia rozmowa? Może lepiej będzie postawić na rozmowę przez Internet? Nie stresujemy się wtedy tak, można dokładnie patrzeć, co piszemy. Jeśli zaczniemy od razu z taką dziewczyną rozmawiać to może nam się zacząć plątać język i nic dobrego z tego nie wyjdzie. Wielu chłopaków jest nieśmiałych i w tym właśnie jest problem. Boimy się oceny dziewczyn, a przecież nie ma nic gorszego niż żałować tego, czego się nigdy nie zrobiło.

Takich okazji do tego żeby zmarnować swoją szansę będziemy mieć wiele, dlatego dzisiaj zrobimy inaczej i wykorzystajmy swoją szanse. Na pewno będziemy z siebie bardzo dumni, że na to się zdecydowaliśmy. Czy uda nam się porozmawiać z dziewczyną? Na pewno, ale jakie będą z tego efekty? To wszystko jest zależne od tego, o czym chcemy rozmawiać. Jeśli mocno się stresujemy to w szkole można rozmawiać o szkole.

To temat rzeka i zawsze znajdzie się coś, na co można narzekać. To będzie już jakiś początek i od teraz będzie nam łatwiej. Może następna rozmowa będzie na ciekawsze tematy? Trzeba próbować tak długo aż wreszcie się uda. Poddawanie się po pierwszym razie nie ma tutaj żadnego sensu. W życiu też tak będziemy robić? Nie o to przecież tutaj chodzi. Jeśli dziewczyna nam się podoba to chcemy być bliżej niej i musimy zrobić wszystko żeby nasz plan wypalił.

Szukamy tematów

W późniejszym czasie najlepiej będzie rozmawiać o tym, co dziewczynę interesuje. Może ma jakieś ciekawe zainteresowania poza ciuchami i kosmetykami, o których i my możemy porozmawiać? Na pewno coś takiego jest. Jeśli znajdziemy wspólny temat to będzie już łatwiej. Może to ten sam wykonawca? Może ten sam aktor? Wtedy nie pozostaje nam nic innego jak załatwić bilety na koncert albo do kina. Dziewczyna będzie już nasza i właśnie taki był przecież cel.

Udało nam się i możemy być z siebie bardzo zadowoleni. Jesteśmy w tym nielicznym gronie, które w ogóle zdecydowało się porozmawiać z dziewczyną. Większość chłopaków ma tylko takie marzenia, w których wiedzą, o czym będą rozmawiać, ale w realnym świecie niestety nigdy się na to nie zdecydują. Nie ma sensu podążać taką samą drogą. Szukajmy własnych, skutecznych rozwiązań.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here