Co podnieca faceta

0
2733

Nie jest prawdą, że każda chodząca po świecie kobieta jest obiektem seksualnym dla mężczyzny. Nie wystarczy być kobietą by mężczyzna chciał się z nią od razu przespać. No może inaczej byłoby na bezludnej wyspie, gdzie byłaby tylko jedna kobieta, ale nie jesteśmy. Zatem co zrobić, by mężczyzna zwrócił na kobietę uwagę? Tak naprawdę co podnieca faceta?

Jaka kobieta musi być i co mieć w sobie, że na poważnie zainteresować mężczyznę? Tak naprawdę nie są to jakieś wyimaginowane rzeczy. Przede wszystkim naturalność. Nie jest prawdą, że mężczyźni lubią sztuczne, napompowane silikonem, botoksem czy kwasem panie. W większości przypadków takie panie podobają się tylko sobie. I nikomu innemu. Panowie lubią najprawdziwszą naturalność. Bardzo liczy się to, aby dziewczyny były naturalne i zadbane. Higiena osobista przede wszystkim, I nie należy polewać się litrami perfum. To też nie jest fajne.

Bardziej liczy się naturalny zapach, bo naturalny zapach to także feromony, które najbardziej wpływają na mężczyznę i przyciągają go. Piękne długie i zadbane włosy na pewno przyciąga męski wzrok. To samo z paznokciami. Krótkie, poobgryzane i brudne odstrasza wszystkich. Mężczyźni lubią długie i zadbane paznokcie. Pomalowane na piękny kolor, najlepiej czerwony lub naturalny. Aby się podobać mężczyzną, to trzeba starannie dbać o siebie. Zdrowa dieta i ćwiczenia to podstawa. Większość panów nie lubi ani zbyt chudych, ani zbyt obfitych kształtów.

Zdrowa szczupła sylwetka jest najbardziej pociągająca.

Proste plecy, płaski brzuch, pierś naturalna i wypięta do przodu, jędrne pośladki i zgrabne nogi. To naprawdę jest mit, że facetów podniecają wielkie i sztuczne jak piłki piersi. Najlepsze są naturalne, mieszczące się swobodnie w męskiej dłoni. Tak samo kobiety nie powinny przesadzać z makijażem i operacjami plastycznymi! Sztuczne, napompowane usta niczym pontony nie chcą być całowane przez żadnego pana o zdrowych zmysłach. Naturalność i jeszcze raz naturalność.

Makijaż delikatny. Podkreślający to, co najlepsze. Podkreślone oczy, długie rzęsy, ponętnie błyszczące usta. I oczywiście odpowiednie zachowanie. Nigdy nie należy narzucać się mężczyźnie. To on musi czuć, że zdobył kobietę. Można z nim flirtować, uwodzić, ale to facet robi ostateczny krok. Można udawać trochę niedostępną i lekko niezainteresowaną. A wtedy każdy facet będzie się dwoił i troił jak tu zaciągnąć kobietę do sypialni. To, co podnieca faceta to naprawdę banalne i wcale niewyszukane rzeczy. Naturalnie podkreślajmy swoją urodę drogie panie.

[Głosów:4    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here