Czy on coś do mnie czuje

0
3169

Na każdym etapie swojego życia kobieta ma różnego rodzaju dylematy. Od zwykłych w stylu: nie mam się w co ubrać albo co kupić na obiad po poważniejsze, dotyczące życia i przyszłości. Wyobraźmy sobie przykładową sytuację gdy kobieta poznaje mężczyznę. Na początku są krótkie rozmowy, zagadnięcia, smsy bądź listy.

Potem może coś więcej. Gdy kobieta zaczyna być w początkowej fazie związku, zadaje sobie pytanie: czy on coś do mnie czuje. Oczywiście jest to naturalna reakcja na to co się dzieje i rozwinie być może w niedalekiej przyszłości. Nie można mówić w takim przypadku o poważnej znajomości czy długim związku. To zaledwie kilka spotkań, rozmów lub randek, które skłaniają kobietę do rozmyślań i dylematów.

Kobieta się zaczyna zastanawiać: co on o mnie sądzi, czy on coś do mnie czuje, czy chce czegoś więcej. Potem może oczywiście się rozmarzyć. Jeśli mężczyzna jest interesujący i z perspektywami to może puścić wodze fantazji: ślub, dzieci, dom … Jednakże skupmy się na początkowym stadium znajomości. Dobrze rokuje jeśli mężczyzna się nami interesuje, utrzymuje kontakt, dba o nas i rozmawia z nami.

Wtedy naprawdę możemy myśleć, że on do nas coś czuje. I nie są to negatywne uczucia typu zniechęcenia bądź rozdrażnienie. A co na przykład możemy zrobić by on coś do nas poczuł ? Warto się zainteresować tym mężczyzną, jego rodziną, pracą, hobby czy zainteresowaniami. Wtedy on odwzajemni nasze zainteresowanie, a to może stanowić podstawę do czegoś bardzo miłego na przykład związku. Oczywiście takie okazywanie uczuć może być zwykłym koleżeństwem – znajomością bez zobowiązań.

Może też być początkiem związku z perspektywami oraz przyszłością. Nigdy nie możemy być pewni tego jak się rozstrzygnie taka znajomość. Warto jednak pamiętać o jednej, bardzo ważnej rzeczy. Od „czy on coś do mnie czuje” do „ ślub, dzieci, dom” długa droga. Nie rozmyślajmy na zapas o naszej przyszłości i nie twórzmy scenariuszy, które mogą nigdy się nie spełnić. Po co się potem boleśnie rozczarować i mieć niemiłe wspomnienia.

Lepiej zastanowić się co zrobić by pytanie: „czy on coś do mnie czuje” zakończyło się pozytywnie i pomyślnie. Można też zasięgnąć rady mamy, przyjaciółki czy wróżki. Również w Internecie można znaleźć różnego rodzaju strony internetowe z quizami miłosnymi, które mogą odpowiedzieć na kluczowe pytania. Jednak warto czasami nie patrzeć na tego rodzaju testy i zawierzyć własnemu sercu i doświadczeniu. Oczywiście warto również uzbroić się w cierpliwość i pamiętać, że czas wszystko pokaże.

[Głosów:5    Średnia:3.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here