Ręcznie malowane kubki DIY jako idealny prezent dla każdego

0
1407
kubek DIY

Ręcznie malowane kubki to świetny prezent dla kogoś kto lubi niebanalne prezenty. Aby go wykonać nie potrzebne są duże zdolności artystycznie. Potrzebne jest tylko trochę zdolności manualnych, a będziemy mogli obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/recznie-malowane-kubki/

Dla kogo przeznaczyć taki prezent?

Ręcznie malowany kubek można podarować praktycznie każdemu. Jest to prezent, który jest uniwersalny i nadaje się dla wszystkich. Należy go tylko dostosować pod okazję, na którą będzie wręczony. Jeśli będzie to prezenty pod choinkę, dobrze będzie, aby kubek posiadał świąteczny wzór. Jeśli natomiast będzie to prezent urodzinowy, możemy zadbać o to, aby wzór odwzorowywał osobę, dla której ten kubek będzie.

Czego użyć do wykonania kubka?
Do wykonania ręcznie malowanego kubka potrzebne nam będą:
1). biały kubek (nie musi być drogi, ponieważ to ostatecznie przez nadanie mu wzoru sprawimy, że będzie bezcenny)
2). markery do porcelany
3). piekarnik

Kilka kroków przed malowaniem

Przed malowaniem kubek powinien być odtluszczony i wysuszony. Kiedy już wykonamy ten krok wowczas możemy zabrać się za malowanie. Do tego użyjemy wspomnianych wczesniej markerów. Przed włożeniem kubka do piekarnika, poczekaj aż mazak całkowicie wyschnie. Po odczekaniu około 4 godzin, włóż kubek do piekarnia rozgrzanego do 160°C na około 30 minut. Po tym czasie pozostaw kubek do wystygnięcia. I gotowe!

Ręcznie malowane kubki jako idealny prezent

Ręcznie malowany kubek DIY to idealne rozwiązanie na prezent dla bliskiej osoby. Sposób jego wykonania nie jest trudny, a efekt z pewnością ucieszy osobę obdarowaną. Nie trzeba więc posiadać specjalnych zdolności, aby wykonać go samemu w domu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here