Pożyczki od prywatnych inwestorów

0
1322
Pożyczki od prywatnych inwestorów

Twój wniosek został odrzucony w banku i w instytucjach pozabankowych? Potrzebujesz szybkiej pożyczki, a wszędzie dostajesz odmowy? Dla Ciebie dobrym rozwiązaniem mogą być pożyczki prywatne gdzie przyznawalność jest wysoka. Sprawdź czym są pożyczki od prywatnych inwestorów i jak wybrać najlepszą firmę.

Dla zadłużonych

Każdy kto ma wpis w bazach dłużników wie jak ciężko uzyskać dodatkową gotówkę. Mało firm udziela pożyczek dla osób zadłużonych. Dlatego na rynku są dostępne oferty niebankowe. Pożyczek udzielają prywatni inwestorzy, którzy przychylniej patrzą na złą historię kredytową niż wcześniej wymienione instytucje. Nawet jeśli mamy komornika to możemy spróbować aplikować o dodatkowy zastrzyk gotówki, jednak musimy być świadomi że osoby z zajęciem komorniczym raczej nie będą pożądani jako ktoś kto bez problemu spłaci pożyczkę bez problemu.

Każda oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów. Kwota pożyczki jak i okres muszą być dobrane do aktualnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. Zbyt krótki czas spłaty rat może spowodować wpadnięcie w spiralę zadłużenia, a do tego nie możemy doprowadzić. Dlatego tak ważne jest odpowiedni wybór kryteriów.

Czytaj więcej na: https://pozyczka4you.pl/pozyczki-prywatne-dla-zadluzonych/

Na to musisz uważać

Zanim wybierzemy pożyczkę prywatną musimy sprawdzić kto ją udziela. Jako że pieniądze w tej formie idą z prywatnych kieszeni, możemy być narażeni na różne próby oszustwa jak i również na wyższe oprocentowanie. Aby uniknąć wszystkich nieprzyjemności warto:

  • weryfikacja pożyczkodawcy. Dokładnie sprawdź co to za osoba lub firma, która udziela pożyczek prywatnych. Jakie są o niej opinie w Internecie oraz czy nie widnieje jej nazwa na liście ostrzeżeń KNF.
  • umowa. Tutaj nie trzeba tłumaczyć jak ważne jest czytanie umów. Nie tylko w przypadku pożyczek, ale również przy wszystkich przypadkach jeśli coś podpisujemy.
  • chwyty marketingowe. Często inwestorzy kuszą różnymi promocjami, które w rzeczywistości albo nie istnieją, albo trzeba spełnić szereg różnych warunków. W tym przypadku warto się zapoznać dokładnie z ofertą i jeśli coś jest nie tak, to możemy znaleźć inną firmę.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here