Czyścik do telefonu

0
934
czyścik do telefonu

Długopisy i smycze z logo nie są już tak skutecznym sposobem reklamy jak jeszcze kilkanaście lat temu. Przedsiębiorcy szukający ciekawej i skutecznej metody reklamowej powinni zainteresować się czyścikami do telefonu, wykorzystując tym samym powierzchnię reklamową dostępną u każdego w kieszeni – smartfon.

W XXI już nikogo nie trzeba przekonywać o konieczności reklamowania się. Jest to informacja, która powinna zawierać jakiś komunikat, zachęcający do korzystania z usług danej firmy. Najważniejszymi celami marketingu jest tworzenie świadomości danego produktu, marki lub przedsiębiorcy, zainteresowanie potencjalnego klienta i w efekcie przekonania klienta, by skorzystał akurat z reklamowanej usługi.

Reklama prasowa czy radiowa już od lat traci skuteczność, ze względu na coraz mniejszą popularność tych mediów, szczególnie pośród młodszych ludzi. Reklama telewizyjna jest niezwykle droga, i najskuteczniejsza jest tylko dla pewnych grup odbiorców, którzy najwięcej z tego medium korzystają. Na taki rodzaj reklamy mogą sobie pozwolić jedynie największe firmy, z ogromnymi budżetami reklamowymi.

Współcześnie firmy reklamowe oferują niezliczone nośniki reklamowe. Czapki, torby plecaki, smycze, długopisy czy maskotki. Od wielu lat nie są już interesującym czy zaskakującym sposobem reklamy. Ludzie coraz mniej chętnie korzystają z takich produktów, a nawet jeśli, nie są one aż tak widoczne publicznie. Lepszym rozwiązaniem jest chociażby pendrive reklamowy. Każdy potencjalny klient chętnie przyjmie taki produkt, jednak jest on stosunkowo drogi i nie jest wyraźnie widoczny. Korzystniejszym rozwiązaniem może okazać się czyścik do telefonu.

Czym jest czyścik do telefonu?

Jest to produkt reklamowy składający się najczęściej z dwóch warstw – silikonu, który umożliwia przylepienie do obudowy telefonu czy tabletu oraz warstwy mikrofibry, dzięki której można czyścić ekran urządzenia, ale także chociażby obiektyw aparatu w telefonie lub aparacie. Najczęściej spotykana wielkość to około 3 na 3 lub 3 na 4 centymetry. Sam czyścik jest naklejony na kartonik, na którym również można umieścić materiał reklamowy, a całość jest pakowana w woreczek foliowy.

telefony

Jakie są zalety takiego produktu?

Czyścik do telefonu jest przydatnym gadżetem, który klient chętnie będzie miał przyklejony na swoim urządzeniu, reklamując tym samym dany produkt lub firmę. Ekran, szczególnie podatny na różnego rodzaju zabrudzenia, od odcisków palców po tłuste ślady, dlatego też taki czyścik zostanie z pewnością doceniony. Silikon pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie czyścika, nie zostawiając przy tym jakichkolwiek śladów. Co więcej, nie jest to produkt drogi. Jest niewielki i łatwy w przechowywaniu i dystrybucji, na którym można umieścić dowolne logo, emblemat czy obrazek.

Czyścik do telefony zwykle dostępny jest w najbardziej popularnych kształtach, jak prostokąt, kwadrat, czy koło. Wiele firm oferuje jednak wykonanie czyścika w dowolnym kształcie. Różne akcesoria do czyszczenia smartfonów czy tabletów są bardzo przydatne i pożądane przez ludzi. Można mieć niemalże pewność, że osoba, która otrzyma reklamowy czyścik do telefonu będzie nie tylko z chęcią korzystała z takiego rozwiązania, ale także ze względu na zastosowanie samoprzylepnego silikonu będzie miała czyścik przyklejony do obudowy, promując tym samym markę.

Jest to tym bardziej korzystne, gdyż telefon jest współcześnie używanym codziennie urządzeniem, które ludzie cały czas noszą przy sobie i często używają w miejscach, gdzie inni mogą ten telefon zobaczyć. Telefon leżący na stole, trzymany w ręce czy przy uchu może za pomocą czyścika stać się nieszablonową przestrzenią reklamową.

telefon

Jakie są zastosowania takiego produktu? Oprócz oczywistego, praktycznego zastosowania dla klienta, czyścik do telefonu może być z łatwością dystrybuowany na różnego rodzaju szkoleniach, spotkaniach, targach czy konferencjach. Stanowi również dobry dodatek do zakupów, czy do promowania nowej marki lub akcji promocyjnej.

Podsumowując, czyścik do telefonu jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla każdej firmy chcącej promować swój produkt czy markę. Nie jest to drogie rozwiązanie, a można taki produkt dopasować dokładnie do swoich potrzeb.
Na warstwie mikrofibry można nanieść dowolne logo, tekst, czy obrazek, a na dodatek produkt można zamówić w dowolnym kształcie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które szukają skutecznej, nieszablonowej metody reklamy i nie chcą dawać swoim potencjalnym klientom nudnych i sztampowych smyczy czy długopisów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here