Możliwości nowoczesnych lamp do manicure

0
582
Możliwości nowoczesnych lamp do manicure

Z roku na rok możliwości kosmetyczne stają się coraz większe i łatwiej dostępne. Obecnie w domach prywatnych powszechnie wykonuje się niemalże profesjonalne zabiegi manicure i pedicure. Każda osoba zajmująca się tym może bez trudu i całkiem opłacalnie nabyć niezbędne wyposażenie.

Dlaczego zwykła lampa nie wystarczy?

Manicure hybrydowy wymaga właściwego utrwalenia. Dzięki temu paznokcie wyglądają ładnie od razu i efekt ten zachowuje się długo, bez pęknięć, odbarwień, innych uszkodzeń. Próba uzyskania takich rezultatów inną metodą przypomina zamiatanie miotłą, gdy ma się do dyspozycji chociażby odkurzacz.

Nabyte lampy LED do manicure sprawdzą się zarówno przy częstym, jak i sporadycznym wykonywaniu stylizacji paznokci. Ich skuteczność oraz jakość działania jest obecnie bardzo wysoka. Przy niewielkich rozmiarach standardowej lampy oznacza to, że można bez problemu zainwestować w taką do domu.

Prosto od kosmetyczki

Rezultaty domowego korzystania z lampy LED do manicure mogą okazać się tak samo idealne, jak te uzyskane w gabinecie kosmetycznym. Wystarczy pomysł, zestaw odpowiednich kosmetyków i trochę praktyki. Nie trzeba jednak się obawiać, obsługa lampy jest bardzo prosta.

Przeciętny model lampy jest niewielki, mieści się w szufladzie biurka lub na półce. Wystarczy, by w otwór można było bezpiecznie wsunąć dłoń, czasami mieszczą się dwie. Dzięki temu przyspiesza się czas oczekiwania na efekty. Jednak samodzielne robienie manicure i tak nie pozwoli na bieżąco utrwalać paznokci u obu dłoni.

Moc odpowiedniego światła

„Sercem” tego typu lamp są diody, które emitują odpowiednio intensywne światło. Dużą zaletą modeli jest równomierność działania. Światło obejmuje cały paznokieć i gwarantuje lepsze efekty, niż np. przy zastosowaniu żarówki UV. Rezultaty są lepsze, dłuższe, do tego paznokcie mogą być niemalże w dowolnych kolorach i nie ma to większego znaczenia.

Diody można wymieniać, ale uszkodzenie pojedynczej nie stanowi dużego problemu. Pojawia się tutaj jednak pewna wada lamp LED do manicure. Ewentualne uszkodzenia, kłopoty z działaniem itd. stanowią od razu wskazanie do wizyty w profesjonalnym serwisie. Konstrukcja lampy nie ułatwia samodzielnych napraw, a części bywają trudne do nabycia poza pewnymi punktami.

Lampy LED do manicuredostępny jest w ofercie beautysystem.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here