Lipcowe wakacje

0
1476
Lipcowe wakacje

Paweł przez miesiąc zastanawiał się gdzie na wakacje w lipcu, tak, aby jego ukochana Dagmara, była zadowolona z wspólnie spędzonego czasu. Bardzo chciał jej zaimponować i stworzyć im piękne wspomnienia.
Pytał się swoich znajomych, dokąd oni by pojechali. Jego najlepszy kumpel Darek bardzo chcąc mu pomóc podpowiedział mu, aby zabrał Dagmarę nad Polskie morze, zamiast wyjeżdżać za granicę, w końcu mówi się cudze chwalicie, swojego nie znacie. Jednak Paweł bał się, że jak zabierze Dagmarę nad morze to większość czasu spędzą w hotelu poprzez niepewną pogodę. Słysząc to trochę starsza siostra Pawła, Elżbieta, doradzała mu, aby zabrał Dagmarę w Bieszczady, gdzie mimo opadów deszczu może liczyć na wiele ciekawych atrakcji. Ona sama bardzo często jeździ z rodziną w góry, i nawet podczas deszczu wspinają się na szczyty, przy czym mają z tego niezwykłą satysfakcję. Propozycja Elżbiety dalej nie przekonała Pawła do podjęcia decyzji. Paweł godzinami siedział przed komputerem wpisując w wyszukiwarkę hasło: gdzie na wakacje w lipcu. Im dłużej czasu spędzał na czytaniu różnych artykułów tym bardziej nie mógł się na nic zdecydować. Wpadł więc na pomysł, żeby szukać odpowiedzi u źródła czyli u niczego nie podejrzewającej Dagmary. Zadawał jej wiele pytań, jednak jego próby szły na marne, poprzez chęć bycia delikatnym i utrzymania swojego planu w tajemnicy. Po tygodniu prób chłopak zaczął się poddawać. Pewnego wieczora, gdy Dagmara odwiedziła go w mieszkaniu oglądali film romantyczny, w którym para wybrała się na wakacje do Włoch. Dziewczyna rozmarzona przytuliła się do Pawła i powiedziała, że marzą jej się takie wakacje. Paweł niesamowicie się ucieszył, ponieważ wreszcie rozwiązał się jego dylemat i znalazł odpowiedź na pytanie.
Kiedy tylko odprowadził swoją dziewczynę do domu usiadł do komputera i zaczął rozmyślać nad planem wycieczki. Wyszukał i zabukował tanie bilety lotnicze, na szczęście wiedział, kiedy dokładnie Dagmara ma zaplanowany urlop. Poprzez wyszukiwarkę noclegów znalazł miły, mały hotelik w małej wsi niedaleko lotniska. Przez trzy dni w każdym wolnym czasie planował ich wspólny pobyt za granicą. Był niesamowicie podekscytowany swoją niespodzianką, szczególnie, że na tym wyjeździe chciał zapytać Dagmarę o rękę. Wiedział, że jest to kobieta jego życia i nie wyobrażał sobie, że mógłby kiedykolwiek pokochać kogoś innego. W plan zaangażował mamę Dagmary, która była niesamowicie ciepłą kobietą i aż rozpłakała się, gdy Paweł powiedział jej co chce zrobić. Mama Dagmary obiecała Pawłowi, że spakuje córkę na tygodniową wycieczkę, w dzień ich wyjazdu, kiedy Dagmara będzie w pracy. Tak też zrobiła a Paweł odebrał Dagmary walizkę przed jej powrotem do domu. Następnie pojechał po swoją ukochaną do pracy i niczego nie świadomą dziewczynę zawiózł na lotnisko, gdzie zakrył jej oczy, aby nie widziała dokąd będą lecieć. Dziewczyna była w dużym szoku, i zadawała mnóstwo pytań swojemu chłopakowi. Gdy dolecieli na miejsce rozpłakała się z nadmiaru emocji.
Pobyt Pawła i Dagmary we Włoszech był bardzo udany, dziewczyna zgodziła się wyjść za Pawła. Więc gdzie na wakacje w lipcu? Do Włoch!

freehostel.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here