Wróć do formy po porodzie z HIFU Ultravera

0
1143
Wróć do formy po porodzie z HIFU Ultravera

Ciąża to piękny okres, który każda kobieta przeżywa inaczej. Dla jednych przebiega ona bardzo łagodnie, a dla innych dolegliwości są bardzo przykre. Niestety, urodzenia dziecka nie oznacza końca objawów. Nietrzymanie moczu to wstydliwa przypadłość, która przeszkadza w radości z pojawienia się nowego członka rodziny. Dotyka nie tylko młode mamy, lecz także kobiety w okresie menopauzy. Niestety, to nie wszystko, co może spotkać kobiety. Po porodzie w wyniku rozciągnięcia pochwy tkanki tracą swoją elastyczność i jędrność. Między innymi przez to kobietom trudno wrócić do współżycia po ciąży, ze względu na ból i suchość pochwy. Niewiele pań wie, że można zapobiec nietrzymania moczu oraz pomóc swoim narządom w powrocie do formy. Przed ciążą oraz w jej trakcie należy ćwiczyć mięśnie Kegla. Co zrobić w przypadku, gdy ćwiczenia nie pomogły i wysiłkowe nietrzymanie moczu stało się codzienną męką?

Wiele kobiet wstydzi się wizyty u lekarza, szczególnie gdy problemem jest nietrzymanie moczu. Zapytaliśmy ekspertów z Bieńkowscy Clinic, czy ginekologia estetyczna jest w stanie pomóc kobietom, które urodziły i przechodzą menopauzę.

HIFU Ultravera

Zaawansowana technologia HIFU Ultravera wykorzystuje ultradźwięki, które są w stanie naprawić zmiany w warstwie mięśniowej. Docierają nawet do 4,5 mm głębokości tkanek. Rozpoczynają procesy naprawcze, które trwają do kilkudziesięciu dni po zabiegu. Naprawa tkanek polega na ich przebudowie. W efekcie tkanki pochwy wracają do swojej naturalnej wielkości oraz jędrności. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie wymaga znieczulenia oraz nie uszkadza nabłonka pochwy. W związku z tym nie ma przeciwwskazań do współżycia po terapii.

Kto może poddać się terapii HIFU Ultravera?

Zabieg jest dedykowany kobietom, które cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu w stopniu łagodnym oraz boleśnie odczuwają zmiany w pochwie, które zaszły w trakcie porodu lub w okresie menopauzalnym. O kwalifikacji do zabiegu decyduje lekarz, jednak istnieją pewne stałe przeciwwskazania: ciąża, miesiączka, infekcja pochwy lub choroba nowotworowa. Zabieg trwa maksymalnie 40 minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Czy zabieg jest kosztowny?

Na pierwszej wizycie jest ustalany plan terapii oraz jej koszt. Nie ulega jednak wątpliwościom, że nietrzymanie moczu należy jak najszybciej wyleczyć, a HIFU Ultravera to skuteczna metoda.

Wyciek kropli moczu podczas kichania, kaszlu lub wysiłku fizycznego jest dużym dyskomfortem, ponieważ przeszkadza niemal w każdej czynności. Nawet podnoszenie się z krzesła staje się problemem. Cierpi na tym przede wszystkim psychika kobiet, ponieważ mają wrażenie, że otoczenie wie o ich problemie i je negatywnie ocenia. Nie warto dłużej się męczyć, lecz zrobić wszystko, aby odzyskać z powrotem swoje życie. HIFU Ultravera to najlepsze rozwiązanie i na dodatek jest polecane przez lekarzy medycyny estetycznej. Po zabiegu poprawi się nie tylko komfort Pacjentek, lecz także jej relacje z najbliższymi, szczególnie z partnerem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu, przeczytaj informacje na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/hifu-ultravera-odmladzanie-nietrzymanie-moczu/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here