Przedłużanie rzęs najpopularniejszą metodą – czy niszczy rzęsy?

0
1254
Przedłużanie rzęs najpopularniejszą metodą - czy niszczy rzęsy?

Żyjemy w czasach, kiedy wszędzie się spieszymy. Szukamy więc rozwiązań, które pozwolą nam ograniczyć czas potrzebny np. na przygotowanie się do wyjścia. W tym celu wiele kobiet wykonuje zabiegi poprawiające wygląd na dłużej. Mowa o zabiegach, których efekty utrzymują się nawet kilka tygodni bez potrzeby poprawiania i zmian w jakości. Do takich zabiegów zaliczamy np. manicure hybrydowy. Jest to często wykonywany zabieg, ale zanim się na niego zdecydujesz, koniecznie zajrzyj do poradnika http://www.przytulmniemamo.pl/pomozemy-ci-znalezc-najlepszy-salon-manicure-w-olsztynie/, który pomoże Ci znaleźć najlepszy salon. Poza manicure równie często decydujemy się dziś na przedłużanie rzęs. To właśnie na tym zabiegu skupimy się w dzisiejszym artykule.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metoda 1:1 jest najpopularniejszą metodą przedłużania rzęs, na którą decydują się polki. Polega ona na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do każdej naturalnej. Jest zabiegiem czasochłonnym, bo trwa nawet ponad 2 godziny. Wymaga nie lada precyzji i doświadczenia, dlatego też zabieg powinien być wykonywany przez certyfikowaną stylistkę. Zanim zdecydujesz się mu poddać, znajdź profesjonalny gabinet oferujący zabiegi przedłużania rzęs. Pamiętaj, że doświadczenie i profesjonalizm ma tutaj ogromne znaczenie. Co więcej, może nawet wpływać na Twoje zdrowie! Dlatego szukając salonu, odwiedź serwis https://www.moment.pl/rzesy/olsztyn, na którym znajdziesz same sprawdzone gabinety. Przeczytasz tam opinie dotychczasowych klientek, poznasz rodzaje oferowanych usług i będziesz mogła sprawdzić, kto w nim pracuje. Na wizycie, na którą umówisz się przez internet, możesz dowiedzieć się o certyfikatach, doświadczeniu czy rodzaju wykorzystywanych materiałów. Prawdziwi profesjonaliści przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad w celu zweryfikowania, czy możesz poddać się zabiegowi.

Czy przedłużanie rzęs metodą 1:1 szkodzi rzęsom?

To najczęstsze pytanie, które pada z ust niemalże wszystkich zainteresowanych zabiegiem. Należy tutaj podkreślić, że zabieg nie szkodzi rzęsom pod warunkiem, że zostanie prawidłowo wykonany. Zabieg przeprowadzony w renomowanym salonie, przez certyfikowaną i doświadczoną stylistkę nie będzie miał większego wpływu na Twoje rzęsy. Jeśli stylistka sięgnie po dobry gatunkowo materiał, Twoje rzęsy nie będą zbytnio obciążone.

Pamiętaj jednak, że od Ciebie też wiele zależy. Jeśli odpowiednio zadbasz o swoje rzęsy po zabiegu, masz pewność, że nie wypadną one przedwcześnie. Warto tutaj podkreślić, że wypadanie rzęs jest procesem całkowicie naturalnym. Włoski wypadają w swoim czasie i zabiegi przedłużania rzęs (jeśli są wykonane poprawnie) nie przyspieszają tego procesu.

Reasumując, zabieg przedłużania rzęs nie niszczy ich tylko wtedy, kiedy będzie przeprowadzony przez renomowaną stylistkę. Wybierając salon, miej to na uwadze, ponieważ zabieg wykonany przez niekompetentną stylistkę może generować wiele niekorzystnych skutków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here