Po sprzedaży

0
555
Po sprzedaży

Co zrobić po sprzedaży auta? Oczywiście, że kupić następy samochód. Człowiek ma to do siebie, że nader szybko przyzwyczaja się do różnych udogodnień i później z nich po prostu korzysta na co dzień. A kiedy nagle jakiegoś, mniejszego czy większego, luksusu zostanie pozbawiony, jest mu źle i nie potrafi ogarnąć rzeczywistości. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że samochód w obecnej dobie to w zasadzie podstawowy środek lokomocji. Statystyki mówią, że na przeciętne gospodarstwo domowe przypadają dwa auta. To sporo, tym bardziej, że nasze drogi nie są z gumy. Uliczne korki stały się już w zasadzie czymś powszechnym, szczególnie w dużych miastach. No cóż, to cena, jaką przychodzi nam płacić na to, że żyjemy w czasach intensywnego rozwoju cywilizacyjnego.
I jak tutaj nie zgodzić się ze stwierdzeniem Hipolita Taine’a, dziewiętnastowiecznego myśliciela francuskiego, który przekonywał sobie współczesnych, że jednym z trzech podstawowych czynników determinujących ludzkie życie jest moment dziejowy, w którym przyszło egzystować danej jednostce.
Ale wróćmy jednak do zasadniczego tematu niniejszego artykułu, bo nieco odbiegliśmy od meritum, a mieliśmy w nim wyjaśnić, co zrobić po sprzedaży auta. Jedni rzeczywiście zakupią inny pojazd, jeśli oczywiście będzie im potrzebny. Ale na pewno znajdą się też i takie osoby, które nie będą inwestowały w kolejne samochody i wówczas zyskane pieniądze zechcą jakoś zainwestować. Możliwości jest wiele i w zasadzie każdy postąpi tak, jak będzie uważał za stosowne.

bycmama.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here