Jak stać się milionerem

0
1263
Jak stać się milionerem

Od niepamiętnych czasów, ludzie dzielili się na tych, którzy coś mają i na innych, którzy pracują u tych co mają. Wiem, trochę to zagmatwane. Już w starożytności np. podczas wojny król bądź władca płacił żołnierzom wynagrodzenie za swoją wytrwałą służbę w jego armii. Każdy z nas na pewno uczył się o legionach rzymskich. W średniowiecznej Polsce, zanim jeszcze szlachta miała większą władzę od króla, chłopi byli zatrudniani w domostwach szlacheckich do uprawy pól, bądź do pomocy przy zbiorach. Później się to zmieniło na ich nie korzyść, lecz nie jest to tematem tego artykułu. Każdy z nas zastanawia się kim będzie jak dorośnie, w miarę mijania czasu spostrzeganie pracy kieruje się bardziej na to ile będziemy zarabiali a nie na tym by praca była spełnieniem naszych marzeń.

Każdy zadaje sobie pytanie ” jak zarobić „?

Aby zarobić trzeba najpierw wybrać zawód, przedstawię kilka moim zdaniem ciekawych zawodów, może ktoś bardziej zainteresuje się daną branżą, kto wie… Bardzo ciekawym zawodem jest architekt, ma on szerokie możliwości rozwoju. Architekt może specjalizować się w różnych dziedzinach np. projektowanie wielkich bloków, bądź małych domków jednorodzinnych, również może zostać projektantem wnętrz. Bardzo często architekci potrafią świetnie malować, to również może stać się ścieżką rozwoju. Słowem możliwości jak zarobić będąc architektem jest bardzo wiele. Drugą opcją jest zawód programisty a zarazem cała dziedzina informatyki. Otóż taki programista może wyspecjalizować się w: testowaniu oprogramowania, tworzeniu stron internetowych, nadzorowaniem nad serwerami, tworzeniem oprogramowania w praktycznie każdej rzeczy na prąd, mogą również programować roboty, maszyny do obróbki metalu, jak i całe linie produkcyjne. Jest to chyba najbardziej dynamicznie rozwijająca się branża, a zarazem zmienna. Ciekawe możliwości można uzyskać po kierunku zarządzanie, możemy wtedy po odpowiednim przeszkoleniu dowodzić pracą innych ludzi, miejsc pracy jest tez bardzo wiele. Możemy się trudnić zarządzaniem małego sklepu czy salonu z rzeczami bądź wielkiego marketu albo nawet fabryki.

Powyżej są 3 bardzo przyszłościowe dziedziny, w których można się śmiało rozwijać. Teraz już wiem jak zarobić oraz gdzie.

4emotion.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułObiecuję poprawę.
Następny artykułZmiana pracy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here